Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Garderoba na wymiar to marzenie wielu kobiet. Piękna i przestronna z dużą ilością szuflad, półek i wieszaków. Niestety podczas projektowania garderoby, musimy wziąć pod uwagę ilość wolnego miejsca i potrzeby domowników. Postęp technologiczny, pozwala nam na wykonanie projektu szafy na wymiar, który będzie idealnie zastępował nam garderoba na wymiar. Odpowiednim miejscem na przechowywanie ubrań oraz sprzętu gospodarstwa domowego jest osobne pomieszczenie. Niestety obecnie żyjemy w czasach gdzie większość z nas, posiada niewielkie mieszkania, w których ciężko wyodrębnić dodatkowe pomieszczenie. Natomiast warto rozważyć obecność garderoba na wymiar w sypialni mimo pozornej utraty miejsca. W rzeczywistości wydzielanie, pozwoli nam na oszczędność miejsca w pozostałych pomieszczeniach. Niezależnie od tego, czy uda Ci się wygospodarować miejsce na garderoba na wymiar warto, abyś zastanowił się nad wykonaniem szafy na wymiar. Garderoba na wymiar w praktyce potzrebuje tylko 3 metrów kwadratowych. Zabudowa znajdująca się w niej może tworzyć literę U, zaś w wąskim ale długim pomieszczeniu lepiej sprawdzi się zabudowa w kształcie litery L. Od szafa na wymiar, do ściany powinieneś pozostawić 120 cm wolnej przestrzeni, aby bez przeszkód móc z niej korzystać.

Wnętrze w garderoba na wymiar uzależnione jest od tego, co chcemy w niej przechowywać. Bezpośredni wpływ na to będzie miał rodzaj ubrań oraz sprzęt gospodarstwa domowego. Dlatego też zastanów się czy, zależy Ci na dużej ilości drążków, szuflad czy też półek. Drążki w garderoba na wymiar, na których masz zamiar zawiesić sukienki i płaszcze powinny zawisnąć na wysokości około 200 cm. Zaś garderoba na wymiar, w której chcesz przechowywać koszule i bluzki to odpowiednio 110 cm. Przestrzeń nad koszulami, warto przeznaczyć na półki. Ponadto, drążki nazywane pantografami, są bardzo wygodne, ponieważ umożliwiają wysuwanie oraz opuszczanie odzieży. Klasyczne półki do garderoba na wymiar mają około 60 cm szerokości, jednak bluzki czy też koszulki nie wymagają więcej jak 35 centymetrów. Warto również zwrócić uwagę, na ich głębokość która musi być optymalna do przechowywanych ubrań. Ułożenie odzieży w jednym rzędzie, sprzyja utrzymaniu porządku. Każda garderoba na wymiar, powinna być wyposażona w szuflady na bieliznę i inne dodatki. Ich szerokość nie powinna przekraczać 60 cm, zaś głębokość 20 cm. Pomocne przy utrzymaniu czystości w garderoba na wymiar okazują się organizery.

Garderoba na wymiar powinna być wyposażona w dodatkowe oświetlenie, które musi docierać do wszystkich półek i zakamarków. Świetnym rozwiązaniem okazuje się oświetlenie punktowe. Duże znaczenie odgrywa rodzaj światła. Ekonomicznym rozwiązaniem są LED-y. Mogą występować w formie zintegrowanych opraw, taśm lub tradycyjnych żarówek czy też halogenów. Oświetlenie LED wykonuje się również w poszczególnych elementach szafa na wymiar takich jak drążki na ubrania oraz szuflady.

Jak widzisz wykonanie garderoba na wymiar jest możliwe na każdej powierzchni. Dzięki niej zaoszczędzisz miejsce oraz utrzymać porządek w swoim mieszkaniu.

 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zbudowałeś dom a może wykonałeś generalny remont i kuchnia na wymiar jest ci niezbędna? Idealnie trafiłeś, ponieważ kuchnie na wymiar od mac meble cechują się wysoką dokładnością, kreatywnym projektem oraz nieposzlakowaną opinią klientów. Każdy z nas miał okazję kupowania gotowych mebli kuchennych i wie jak trudno dopasować je do naszych wnętrz, które cechują się indywidualnością. Gotowe meble to coś, co jest uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego, a jak dla każdego to tak naprawdę dla nikogo. Nawet, jeżeli na pierwszy rzut oka jest tańsze to musimy liczyć się z faktem, iż dodatkowe koszty spotkają nas na etapie montażu mebli oraz docinania blatów do krzywizny ścian. Kuchnia na wymiar to idealne wręcz skrojone na miarę rozwiązanie, które uwzględnia zarówno kształt, jaki i wymiar pomieszczenia sprawiając, iż każdy centymetr przestrzeni zostanie wykorzystany. Dodatkowo każde wnętrze i rodzina jest inna i w odrębny sposób korzysta z kuchni. Dlatego też kuchnia na wymiar przekłada się na funkcjonalność oraz estetykę, która ukryje mankamenty w postaci rur czy niewypełnionych przez budowę szczelin. Ponadto kuchnia na wymiar oszczędzi twój czas, ponieważ za ciebie wykonamy meble, montaż oraz wszelkie poprawki.


Kuchnia na wymiar projektowana jest nie tylko w odniesieniu do gabarytów oraz kształtów pomieszczenia, ale również do naszych indywidualnych preferencji. Decydując się na kuchnie na wymiar masz możliwość nieograniczonego modyfikowania wyposażenia w zgodzie ze swoimi potrzebami. Dzięki temu możesz samodzielnie rozmieścić półki zadecydować o wysokości czy też szerokości każdego z elementów a co najważniejsze długość blatu roboczego ogranicza tylko i wyłącznie twoje wnętrze. Dlatego też kuchnia na wymiar posiada ogromną zaletę w postaci swobody i możliwości dopasowania jej do konkretnych nierzadko specyficznych potrzeb zarówno klienta jak i samego wnętrza.
Kuchnia na wymiar to nie tylko funkcjonalność, ale również możliwość doboru estetyki do naszego indywidualnego gustu. Meble kuchenne dostępne w gotowych zestawach również są atrakcyjne jednak żyjemy w czasach gdzie indywidualność i kreatywność są w cenie.


Dlatego też postaw na indywidualną estetykę, projekt i funkcjonalność kuchni na wymiar od macMEBLE. Projektowanie i tworzenie mebli to nasza pasja. Niezmiernie cieszymy się, iż w tym miejscu możemy zaprezentować Ci nasze projekty kuchni na wymiar. Wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do Twoich potrzeb, czego dowodem są nasze projekty kuchni. Dodatkowo 15 letnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalne doradztwo i fachowy montaż, który każdego dnia będzie wywoływał uśmiech na twojej twarzy.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Łazienka to niezwykle ważne miejsce w domu. Dlatego też jej wykonania oraz meble łazienkowe na wymiar powinny służyć nam przez wiele lat. Meble łazienkowe na wymiar muszą zostać wykonane z materiałów odpornych na wilgoć oraz częste zmiany temperatury. Ponadto powinniśmy zadbać również o funkcjonalność i praktyczne rozwiązania. Meble na wymiar powinny być praktyczne a więc pomieścić wszystkie nasze kosmetyki oraz przybory. Wybór mebli do łazienki musi uwzględniać Kilka istotnych czynników, które już na etapie projektu przedstawi wam projektant naszej firmy. Meble łazienkowe na wymiar muszą łączyć funkcjonalność oraz być zgodne z naszym gustem. Moda na meble na wymiar wzrasta, ponieważ stanowią odzwierciedlenie naszych potrzeb i oczekiwań. Meble łazienkowe na wymiar ukazują nasz charakter oraz pasję, do tego wyróżniają się trwałością.

Meble łazienkowe na wymiar bezapelacyjnie powinny zostać wykonane z materiałów odpornych na wodę i wilgoć. Powinniśmy skupić się na materiałach odpowiednio zaimpregnowany lub dostosowanych do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Materiał oraz sposób wykonania stanowi podstawę trwałości i jakości w meble łazienkowe na wymiar. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów materiałów posiadających szeroką gamę kolorystyczną. Dodatkowo meble łazienkowe na wymiar mogą zostać wykonane zarówno z tworzyw naturalnych jak i tych pochodzących z produkcji technologicznej, czyli szkła, drewna, wikliny, metalu oraz różnych tworzyw sztucznych. Wszystko zależy od naszych potrzeb i oczekiwań. Obecnie najczęściej wykonujemy meble łazienkowe na wymiar z płyty meblowej, która jak już wcześniej wspomnieliśmy musi spełniać specyficzne wymagania. Wyróżniają się zwiększoną gęstością dodatkowo zostają zabezpieczone przed grzybami. Tak przygotowana płyta zostaje pokryta warstwą dekoru, którą może być imitacja drewna kamienia lub lakieru w dowolnym kolorze.

Meble łazienkowe na wymiar, powinny podkreślać założenie stylistyczne Twojej łazienki oraz pozwalać na przechowywanie wszystkich przedmiotów w ładzie i z dala od dzieci. Właśnie tutaj poznasz nasze realizacje meble łazienkowe na wymiar oraz precyzję i wysoką jakość wykonania.

 

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Sypialnia na wymiar musi być dopasowana do Twojego charakteru i stylu życia, dawać Ci spokój i wygodę. To właśnie w sypialnia na wymiar ładujesz baterie na następny aktywny dzień. Pozwól nam udowodnić Ci, że nasza firma spełni Twoje najskrytsze marzenia, a sypialnia na wymiar naszego projektu będzie budzić Twoje zadowolenie każdego dnia.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Każdy z nas posiada wiele rzeczy, które potrzebują uporządkowania i odpowiedniego zagospodarowania. Szafa na wymiar powinna się znaleźć w każdym domu i mieszkaniu. Wbrew pozorom dla jej utworzenia nie potrzeba dużo miejsca. Projekt szafy na wymiar może powstać już na 1 m2. Wielkość szafa na wymiar, determinowana jest przez powierzchnie, jaką możemy na nią przeznaczyć oraz ilość rzeczy, które chcemy w niej zmieścić. Kiedy określimy jej wielkość, warto dodać kilka centymetrów zapasu, aby nowe rzeczy również znalazły w niej dla siebie miejsce. Szafa na wymiar powinna mieć głębokość 60 cm, abyś mógł swobodnie zawiesić ubrania na wieszakach, dodatkowo wiszące swobodnie ubrania, nigdy nie będą posiadały zagnieceń. Jeżeli szafa wnękowa na wymiar ma mniejszą szerokość, lepiej zdecydować się na wieszak poprzeczny wysuwany prostopadle do skrzydła drzwiowego. Przegrody w szafa na wymiar nie powinny być szersze jak 100 cm, aby zapobiec odkształceniu płyty, z której zostaną wykonane półki w szafa na wymiar. Szafa na wymiar to świetne miejsce do przechowywania np. deski do prasowania. Takie rozwiązanie spowoduje, iż zaoszczędzimy miejsce. Ponadto rzeczy do prasowania będą pod ręką, a po skończeniu będziemy mogli od razu odwiesić je na miejsce. Dodatkowo w szafa na wymiar możemy ukryć odkurzacz. W specjalnych przegrodach możemy również schować suszarkę na pranie.

Nasza firma przed przystąpieniem do realizacji wykonuje projekt szafy na wymiar. Prezentujemy kilka wizualizacji oraz rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb. Dzięki czemu, już na etapie projektowania możecie Państwo wnosić poprawki, aby szafa na wymiar spełniała wszystkie potrzeby. Warto w szafa na wymiar zaprojektować szuflady lub wysuwane kosze. Na wysokości wzroku w szafa na wymiar powinny znaleźć się półki lub drążki z ubraniami, ponieważ to właśnie z nich najczęściej korzystamy. Na samej górze w szafa na wymiar zaprojektujemy wyższe półki do przechowywania rzeczy, po które rzadko sięgamy lub dużych gabarytowo. Szafa na wymiar powinna zawierać półki o wysokości; górne 40-50 cm, środkowe 30-35 cm, zaś szuflady ok. 20 cm. Wysokość drążków i ich odległości uzależnione są od wzrostu oraz rodzaju noszonych przez nas ubrań. Przykładowo koszule i marynarki zajmą ok. 110 cm, spodnie ok. 140 cm, zaś płaszcze 160 cm.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJE O PLIKACH COOKIES

 1. Serwis korzysta z plików cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Pliki tego rodzaju zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu lub podmioty z nim współpracujące.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w następujących celach:
  a. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  b. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
  c. w celu zapamiętania składu koszyka użytkownika w sklepie internetowym,
  d. określania profilu użytkownika w celu wyświetlania mu dopasowanych materiałów w sieciach reklamowych, w szczególności sieci Google.
 5. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne" (session cookies) oraz „stałe" (persistent cookies). Cookies „sesyjne" są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe" pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
 6. Oprogramowanie do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) zazwyczaj domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać zmiany ustawień w tym zakresie. Przeglądarka internetowa umożliwia usunięcie plików cookies. Możliwe jest także automatyczne blokowanie plików cookies Szczegółowe informacje na ten temat zawiera pomoc lub dokumentacja przeglądarki internetowej.
 7. Ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 8. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów, a także operatorów płatności.
 9. Zalecamy przeczytanie polityki ochrony prywatności tych firm, aby poznać zasady korzystania z plików cookie wykorzystywane w statystykach: Polityka ochrony prywatności Google Analytics
 10. Pliki cookie mogą być wykorzystane przez sieci reklamowe, w szczególności sieć Google, do wyświetlenia reklam dopasowanych do sposobu, w jaki użytkownik korzysta z Serwisu. W tym celu mogą zachować informację o ścieżce nawigacji użytkownika lub czasie pozostawania na danej stronie.
 11. W zakresie informacji o preferencjach użytkownika gromadzonych przez sieć reklamową Google użytkownik może przeglądać i edytować informacje wynikające z plików cookies przy pomocy narzędzia: https://www.google.com/ads/preferences/

ZARZĄDZANIE PLIKAMI COOKIES

 1. Jeśli użytkownik nie chce otrzymywać plików cookies, może zmienić ustawienia przeglądarki. Zastrzegamy, że wyłączenie obsługi plików cookies niezbędnych dla procesów uwierzytelniania, bezpieczeństwa, utrzymania preferencji użytkownika może utrudnić, a w skrajnych przypadkach może uniemożliwić korzystanie ze stron www
 2. W celu zarządzania ustawieniami cookies wybierz z listy poniżej przeglądarkę internetową/ system i postępuj zgodnie z instrukcjami:
  a. Internet Explorer
  b. Chrome
  c. Safari
  d. Firefox
  e. Opera
  f. Android
  g. Safari (iOS)
  h. Windows Phone
  i. Blackberry